Додаткові послуги

    Прасування - це одне з тих завдань, на яке завжди не вистачає часу. Всім знайома ситуація, коли в останній момент, перед виходом, згадуєш про пом’яту сукню чи то костюм.

   Для уникнення таких неприємних ситуацій, і для абсолютної впевненості в ідеальному вигляді вашого вбрання, пропонуємо Вам таку просту, але в той же час таку необхідну послугу, як прасування.

     В нашій команді працюють лише дисципліновані, надійні та максимально ефективні спеціалісти, які навчені прасувати до досконалості і повністю готові до будь-яких завдань.

    Неважливо чи Вам потрібно підготувати лише сорочку на вечір, чи то випрасувати кожну тканину в домі - ваші нові помічники зроблять все так, як Ви забажаєте.

    Ви можете замовити дану послугу окремо, або в комплексі з іншими.

Наші часові рекомендації:

 

  • Для 10 сорочок - 1 година; для 5 сорочок – 30 хв.

  • Для 8-10 футболок – 30-40 хв.

  • Для одного набору спальної білизни – 30-40 хв.

  • Для 10 пар джинсів – 1 година, 5-6 пар – 30 хв.

Запорука якісної послуги прасування:

 

  • Повністю підготовлені спеціалісти

  • Уважність до деталей

  • Турбота про Ваш одяг

  • Послуга, що доступна 7 днів на тиждень

    Відгуляли яскраву вечірку, а гори посуду після гостей псують Вам настрій. Розумієте, що миття посуду - це те заняття, яке зовсім не приносить Вам задоволення. Ми готові полегшити Вам життя, і взяти на себе вирішення цього нагального питання.

    Звичайно, якщо ви замовляєте комплексне прибирання, а кількіть брудного посуду у вашому домі є незначною (займе у клінера близько 10хв) то в такому разі наші фахівці зроблять це для Вас безкоштовно. В іншому випадку дана послуга тарифікується погодинно.

    Ми розуміємо, що очищення побутових приладів зсередини є одним із важких і не дуже приємних хатніх справ. Ми впевнені, що тепер Вам не потрібно витрачати свій дорогоцінний час на відшкрібання залишків та бруду зі стінок духових шаф, за допомого дорогих миючих засобів із стійким хімічним запахом, оскільки тепер Ви знаєте про BEaClean.
    Наші фахівці забезпечені всім необхідним для забезпечення глибокої очистки духової та мікрохвильової печі, що включає в себе також миття дверців, скла, стійок, решіток та деко.
    Миття холодильника та усунення неприємного запаху в ньому - це завдання, яке також без проблем виконують наші клінери. Однак, в разі наявності морозильної камери, яка потребує очишення, маємо прохання почати її розморозку до приходу нашого спеціаліста, задля отримання кращого і швидшого результату.

    Наша компанія готова надавати лише якісний сервіс. Ми орієнтовані на максимальне задоволення потреб наших замовників. Всі члени нашої команди раді підтримувати і присулухатися до всіх прохань і побажань наших клієнтів.
    Оскільки ми розуміємо, що кожен з вас потребує індивідуального підходу, ми завжди намагаємося увійти в сиуацію і допомогти у вирішенні навіть найнеординарніших питань. Саме для цього ми додали до переліку наших послуг такий пункт, як "Особливі доручення".