• миття підвіконь і віконних рам, ретельне протирання тканиною, видалення з них пилу і бруду

  • очищення скла від сильно виражених забруднень спеціальним металевим скребком

  • нанесення миючого розчину за допомогою розпилювача на скло, за допомогою якого обробляють забруднені поверхні губкою, щіткою або іншим інструментом

  • видалення гумовим згоном залишків вологи і миючого розчину.

    У кожному будинку, в якому працюють або проживають люди, є вікна, і ні для кого не секрет, що саме вони найбільше забруднюються, точніше сказати, на них найбільше видно всілякі забруднення. Крім того, що забруднені вікна негативно впливають на естетичний вигляд приміщення, всілякі забруднення перешкоджають вільному попаданню сонячного світла всередину кімнати. Саме тому дуже важливо стежити за станом скляної поверхні вікон і регулярно очищати її.

    Звичайно ж, помити вікно людина може і самостійно, але варто розуміти, що цей процес не тільки кропіткий, але й досить складний. Найбільше труднощів можуть викликати розводи, які залишаються на склі після миття, оскільки від них дуже складно позбутися. Але для наших фахівців ця робота звична і тому вони якісно з нею справляються.

    Від чого залежить ціна на миття вікон в квартирі?

    Наші фахівці здатні прийти на допомогу незалежно від пори року, тобто очистити вікна з нашою допомогою можна навіть взимку. У нас не тільки є всі необхідні пристосування для виконання цього процесу, ми також використовуємо спеціальні миючі засоби, які здатні якісно очистити поверхню навіть в морозну погоду. Але, звертаючись до нас, варто врахувати, що на вартість послуг з миття вікон впливає кілька чинників, зокрема:   

Що в себе включає миття вікон?

• тип вікна і його будова

• поверховість розташування вікна

• рівень забруднення вікна

• кількість вікон і їх розмір.

    Крім цього враховується, чим саме забруднене скло, оскільки миття вікон, наприклад, після виконання ремонту, займає набагато більше часу і сил у зв'язку з інтенсивністю та складністю забруднення. Дізнатися точну вартість виконання робіт, можна тільки після того, як фахівець прибуде на місце, і ознайомиться з масштабом робіт. Після цього клієнту озвучується повна вартість надання послуг, і він вирішує, чи підходить вона йому чи ні.