ПОСЛУГИ

Генеральне

прибирання

Прибирання після

будівельно-ремонтних

робіт

Поточне (підтримуюче) прибирання

Миття вікон

Послуги покоївки

gallery/окно
gallery/поточная
gallery/покоївка
gallery/ремонт
gallery/генеральна
gallery/інші послуги

Додаткові послуги

   Генерального прибирання потребують багато жителів Києва, які часто постійно зайняті на роботі. Не дивлячись на те, що в основному, генеральне прибирання приміщеннь проводиться не так вже і часто, достатньо складно виділити час саме для такого заходу. Тому, наша клінінгова компанія BEeClean, була створена, для того, щоб звільнини Вас від цієї роботи.

    Як правило, генеральне прибирання проводитися один раз на місяць. В основному, безліч людей відкладають її на потім, завантажуючи себе роботою та іншими справами і в кінцевому підсумку, для цього просто зникає бажання. І це не дивно, оскільки генеральне прибирання дуже кропіткий вид діяльності, на який йде багато часу. До того ж, для неї потрібно заздалегідь підготуватися, купити або знайти у себе вдома всі необхідні миючі засоби, а потім вже безпосередньо прибирати.

Прибирання після будівельно-ремонтних робіт

    Закінчили будівництво будинку або зробили ремонт в квартирі? У будь-якому з цих випадків, Вам потрібна прибирання після ремонту! Це трудомістка і клопітка робота щодо позбавлення приміщення як від будівельного пилу, яка забивається в усі щілини і важкодоступні місця, так і від інших всіляких забруднень, що з'являються після будівництва - залишки затирки на кахлі, сліди фарби, малярний скотч на вікнах, шар пилу на меблях .

    Ціна на прибирання після будівельно-ремонтних робіт безпосередньо залежить від площі приміщення, тобто, чим більше площа, тим нижче вартість прибирання після ремонту за квадратний метр. Так само на вартість замовлення може вплинути і обсяг робіт, тому, попередньо узгоджується виїзд менеджера для огляду об'єкту.

ПОТОЧНЕ (ПІДТРИМУЮЧЕ) ПРИБИРАННЯ

    Чисте приміщення є показником благополучного та успішного життя його мешканців. Для досягнення чистоти і порядку в будинку й існують клінінгові послуги. Кожна людина любить чистоту і комфорт, приходити в свою квартиру наповнену свіжим повітрям, де все блищить від чистоти. Саме так повинно і виглядати житлове приміщення, саме в такому приміщенні відчуваєш себе легко і комфортно.

    Для створення таких умов необхідно лише регулярно проводити прибирання. Послугу поточного прибирання замовляють саме для цього. ЇЇ можна замовити як разовий сервіс, так і на постійній основі. Для проведення робіт компанія BEeClean надає всі необхідні миючі засоби, інвентар та витратні матеріали, які залучаються при проведенні підтримуючого прибирання приміщення.

   Бездоганний результат, доступні ціни та швидкість виконання робіт - це запорука успіху нашої компанії на ринку клінінгових послуг у Києві.

миття вікон

    Одне з улюблених багатьма господинями заняття, яке забирає багато часу і сил, а результати праці, як правило, радують недовго - це миття вікон. Даний захід є одним з найбільш проблематичних і трудомістких процесів, особливо якщо потрібно помити вікна на висоті, і самий кращий спосіб впоратися з цим завданням - це довірити її виконання фахівцям компанії клінінгової компанії BEeClean! Можливе збільшення вартості при наявності складних забруднень: цементу, скотча, фарби, захисної плівки. 

поcлуги покоївки

    Як часто робота або улюблене заняття не залишають часу на прибирання квартири і клопоти на кухні. А іноді самостійно впоратися з обсягом домашніх обов'язків вкрай складно. Особливо актуальна проблема для господарів просторих міських квартир і великих заміських будинків. В цьому випадку найправильніше рішення - запросити професійну помічницю.

    Покоївка - універсальна і незамінна помічниця по дому. Вона наведе чистоту і зберігатиме затишок у домі.  В тому разі, якщо Вам буде необхідна інша допомога по дому (прасування, прання, миття посуду), покоївка може з з лекгістю виконати всі ваші доручення, а також може доглянути за домашніми вихованцями та доглянути за рослинами.

     Знайти працелюбну і відповідальну покоївку в Києві Ви можете завдяки нашій клінінговій компанії BEeClean.

     Послуги покоївок надаються як фізичним так і юридичним особам.