Команда BEeClean

Говорять: "Час купити не можна"!

Ми з цим не згодні:)

Клінінгова компанія ТОВ "ВЕECLEAN COMPANY" - це запорука чистоти у Вашій квартирі, будинку та офісі.

Клінінгових компаній у Києві досить багато, але як вибрати ту, результатами роботи якої Ви будете задоволені, і вона не буде викликати у Вас нарікань? Загальновідомо: якщо хочете досягти швидкого і якісного результату - слід обирати професіоналів. Найбільша цінність нашої компанії - це довіра наших клієнтів!

І найголовніше: ми знаємо свою справу!

Наші переваги

Розумні ціни та гнучка цінова політика

Кваліфікований та ввічливий персонал

Сучасна техніка і безпечні миючі матеріали

Бережливе ставлення до вашого майна

Стабільність і впевненість у завтрашньому дні

Комплексне обслуговування фізичних та юридичних осіб

Можливість укладення довгострокового договору або договору на разову послугу

Дотримання термінів і графіків

    Звільнити час для дозвілля, занять спортом, відпочинку - ось наше завдання. Подумайте, скільки часу Ви витрачаєте на щоденні прибирання? Досвід показує, що щотижневе прибирання трикімнатної квартири здійснюється протягом трьох-чотирьох годин, генеральне іноді займає кілька днів, які, як правило, віднімаються від довгоочікуваної і дорогоцінної відпустки.

   Подумайте, а чи не краще доручити цю справу професіоналам? Тоді щотижневе прибирання перетвориться в щотижневий спільний відпочинок з усією родиною, або заняття  спортом чи улюбленою справою, на які вам частенько не вистачає часу. У вас не тільки з'явиться час, але, прийшовши додому, ви переконаєтеся, що наші клінери зроблять прибирання краще, ніж Ви. Кожен повинен займатися своєю справою! Прибирання - наша справа, а звільнений час - ваш і тільки ваш.

    Отже, хто ж працює в нашій "бджолиній" BEe-команді. Наші співробітники мають величезний досвід в наданні клінінгових послуг, маючи за своїми плечима від 5 до 20 років роботи в 4 та 5 зіркових готельних мережах міста Києва. Наші прибиральники мають високу кваліфікацію, мають повний арсенал чистячих і миючих засобів. Всі використовувані нами хімічні засоби сертифіковані. Ми ретельно контролюємо якість виконаних робіт, тому часто наші перші Замовники стають постійними Клієнтами. Ми тримаємо руку на пульсі: цікавимося новинками техніки і засобів для клінінгу, беремо участь у навчальних семінарах.

    Дружна та професійна команда - ось той фундамент на якому стоїть наша клінінгова компанія. Адже ми надаємо нашим співробітникам не тільки належну підготовку, обладнання та матеріали, необхідні для виконання своїх обов'язків максимально кваліфіковано. Це також означає ставлення до цих працівників з повагою та вдячністю. Створюючи позитивне робоче середовище, ми мотивуємо наших клінерів до 100% віддачі задля надання найякісніших послуг нашим клієнтам. Тому кожен працівник нашої компанії відчуває себе частиною чогось більшого, частиною Команди, частиною "BEeClean"! Наш успіх не визначається виключно набором чисел щомісяця, а тим, наскільки задоволені і наші співробітники, і клієнти. Ми вважаємо, що існує пряма залежність між цим.

BEe команда

Служба підтримки клієнтів 24/7

gallery/gornichnaya
gallery/галочка
gallery/галочка
gallery/галочка
gallery/галочка
gallery/галочка
gallery/галочка
gallery/галочка
gallery/галочка
gallery/галочка
gallery/галочка